Zvýhodnění profilu

Zvýhodnění profilu po aktivaci zvýrazní profil lektora, zařadí lektora na přední příčky při výběru lektorů u Přímé poptávky a zvýší tak šanci, že si poptávající vybere lektora pro doučování.

K dispozici je 5 stupňů zvýhodnění. Od stupně 1 (nejnižší) po stupeň 5 (nejvyšší). Po aktivaci zvýhodnění je profil lektora barevně označen (1. stupeň - zelená; 2. stupeň - modrá; 3. stupeň - červená; 4. stupeň - šedivá; 5. stupeň - žlutá) a je zobrazován přednostně proti profilům nezvýhodněným. Pokud existuje více zvýhodněných profilů stejného stupně, jsou řazeny náhodně. Vyšší stupeň zvýhodnění se zobrazuje přednostně proti nižšímu stupni zvýhodnění.

Zvýhodnit lze profil pro každý předmět v každém městě.

Zvýhodnění funguje následovně. Lektor doučuje ve městě "A" a ve městě "B" předmět. Ve městě "A" má profil zvýhodněný pro daný předmět, ve městě "B" nemá profil zvýhodněný pro daný předmět.

Pokud poptávající hledá doučování předmětu ve městě "A", profil lektora se mu zobrazí barevně označen a přednostně proti nezvýhodněným profilům.

Pokud poptávající hledá doučování předmětu ve městě "B", profil lektora nebude barevně označen a nebude se zobrazovat přednostně.

Pokud poptávající hledá lektora pro doučování dvou nebo tří předmětů najednou a lektor má zvýhodněný profil pro alespoň jeden z požadovaných předmětů, je profil lektora označen barevně a zobrazuje se přednostně proti nezvýhodněným profilům.

Pokud lektor vyučuje více předmětů v jednom městě a chce mít profil zvýhodněný pro všechny předměty, musí zvýhodnění provést u všech předmětů.

Pokud lektor vyučuje jeden předmět ve více městech a chce mít zvýhodněný profil ve všech městech, musí zvýhodnění předmětu provést u každého města.

Stupeň zvýhodnění nelze před jeho vypršením měnit. Jediný způsob, jak to provést, je zvýhodnění zrušit a aktivovat si nové s vyšším stupněm. Při zrušení zvýhodnění se kredit nevrací.

Poplatek za zvýhodnění se odečte z kreditu, pokud je kreditu dostatek.

Na dluh zvýhodnění aktivovat nelze.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram