OTÁZKY A ODPOVĚDI

Máte- li nějaký dotaz, zkuste najít odpověď níže mezi předpřipravenými odpověďmi. Pokud zde není na vaši otázku odpověď, klikněte ZDE a napište nám. Odpovíme Vám e-mailem. Seznam zde je pravidelně aktualizován.

Cena výuky

Pro poptávající je zprostředkování doučování zdarma. Poptávající platí přímo lektorovi pouze za odučené hodiny. Ceny se řídí podle typu poptávky.

Pokud si lektora poptávající sám vybere (Přímá poptávka), je cena za výuku (a případné dojíždění) taková, jakou má lektor uvedenou ve svém profilu v době podání poptávky.

Pokud poptávající nechce lektora vybírat (Volná poptávka), je cena za doučování jednoho studenta 200 Kč za 60 minut výuky a dojíždění lektora zdarma.

Více se můžete dozvědět na Cena výuky.

Kvalita výuky

Kvalita výuky je kontrolována poptávajícími (studenty). Každý poptávající má možnost ohodnotit lektora, který ho doučuje nebo doučoval. Hodnocení se skládá z udělení známky jako ve škole a ze slovního hodnocení. Hodnocení se lektorovi zobrazí na jeho profilu a je veřejně dostupné. Spolupracujeme jen s ověřenými lektory.

Forma výuky

Lektoři mohou vyučovat jak osobně, tak on-line přes internet. Například přes Skype, Windows Teams, Google Meet. Konzultace i výuka jsou možné přes e-mail, případně jiné možnosti. Pokud je výuka přes internet možná, má toto lektor uvedeno ve svém profilu. Stačí lektorovi poslat poptávku a domluvit se s ním na výuce.

Místo výuky

Lektoři mohou dojíždět k vám, můžete dojíždět vy k nim nebo může doučování probíhat na místě, které vyhovuje oběma stranám. Například knihovna, kavárna, atd. Při zadání poptávky po doučování je možné tyto požadavky zvolit nebo napsat do poznámky. Získáte tak lektora přesně podle vašich požadavků.

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram