Doučování lelkování

Lelkování má v Českých zemích bohatou tradici. Za takového průkopníka by se mohl považovat líný Honza. Některé pohádkové zdroje však uvádí, že Honza byl zároveň chytrý. Je tedy lenost, případně umění dlouho, kvalitně a neúnavně odpočívat, znakem geniality? Svým způsobem to umění je. Ne každý dokáže odpočívat a umí skutečně odpočívat. My Vás tu samozřejmě nechceme učit být líný. Na to má dostatečnou kvalifikaci pouze Honza. My Vás můžeme kvalitně naučit pouze soft verzi lenosti a to je lelkování. Tedy okounění, loudání se, civění a takové to nespěchání a mít dostatek času na vše.

Zdejší lektoři pro lelkování jsou převážně samouci. Něco odkoukali od Honzů z pohádek, ale převážně vycházejí z vlastních ověřených postupů a zkušeností, které Vás rádi naučí a poradí, jak se zdokonalovat a být ještě lepší. Online doučování je samozřejmě možné, ale některé techniky je doporučeno doučovat přímo.

Doučování tohoto předmětu doporučujeme všem workoholikům.

chci doučování

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram