Jak funguje hledání doučování pro studenty

Zde se dozvíte, jak to tu funguje, když jste student (rodič studenta) a hledáte u nás doučování. Je to rychlé a jednoduché.

Nejjednodušší a přímá cesta jak získat doučování je kliknout na kouzelné oranžové tlačítko s popisem "CHCI DOUČOVÁNÍ", které je třeba na hlavní straně webu nebo ho můžete najít u popisu každého předmětu nebo je i dole na této stránce.

Po kliknutí se dostanete k nezávaznému objednávkovému formuláři. Ve čtyřech krocích zadáte Vaše představy a požadavky o hledaném doučování a lektorovi. Můžete si lektora vybrat sami nebo nechat výběr na nás, zvolíte si, zda chcete doučování on-line nebo osobní výuku, možností na výběr je mnoho a čím více informací a požadavků zadáte, tím spíše Vám najdeme lektora na míru.

Po odeslání objednávky stačí počkat až se Vám lektor sám ozve.

S lektorem si pak dohodnete vše potřebné pro první hodinu doučování.

Chápeme, že někdy se může stát, že i Ti nejlepší a velmi kvalifikovaní doučovatelé člověku prostě lidsky nesednou. Doučovatele nám můžete kdykoli s díky a hodnocením vrátit a můžete si vybrat jiného.

A to vše zcela zdarma. Za nalezení lektora nic nechceme. Snad jen nějaký ten like nebo příjemný komentář a doporučení na Facebooku nebo doporučení u známých potěší.

Nám sice nic nezaplatíte, ale lektorovi platíte za odučené hodiny. Pokud jste si lektora sami vybrali, pak je cena taková, jakou měl lektor ve svém profilu v době podání poptávky. Pokud jste nechali výběr na nás, pak je odměna pro lektora 350 Kč za 60 minut výuky.


A zde slíbené kouzelné tlačítko, které Vám zajistí kvalitní doučování podle Vašich představ a požadavků s tím nejlepším a jedinečným lektorem (včetně záruky vrácení). Stačí kliknout.

chci doučování

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram