Jak to tu funguje pro lektory

Pokud jste lektor (nebo dnes velmi populárním slovem doučovatel), rádi Vám zde na několika řádcích popíšeme, jak to tu funguje a proč je výhodné být lektorem právě u nás.

Kdokoli, kdo chce doučovat, něco umí a má potřebné znalosti, u nás doučovat může a rádi ho přijmeme mezi nás. Pokud se chcete stát lektorem, stačí se na stránkách zaregistrovat, vyplnit si profil lektora a požádat nás o autorizaci (ověření a kontrola) Vašeho profilu.

Pro registraci potřebujete pouze funkční e-mail. Registrace slouží k tomu, abyste se mohli do systému podívat takříkajíc zevnitř, protože vše podstatné pro lektory se odehrává v sekci stránek, která se Vám zpřístupní po přihlášení. Po registraci například uvidíte aktuální poptávky po doučování, nápovědu, často kladené otázky lektorů, znovu si můžete projít Podmínky spolupráce. Můžete si web osahat a sžít se s ním. Poptávky po doučování sice uvidíte, ale nemůžete je přebírat.

Abyste mohli doučování převzít, je potřeba si vyplnit profil lektora a požádat o autorizaci. Autorizace je ověření Vašeho profilu a kontrola údajů na něm. Jednoduše Vám po žádosti přijde smskou kód, který vložíte do kolonky a jen počkáte, až bude účet plně funkční. Potvrzení, že vše správně proběhlo dostanete mailem.

A to je vše. Pak už si vyberete doučování, které Vám vyhovuje, kontaktujete studenta a domluvíte si první hodinu. U nás máte jednu velkou výhodu při přebírání poptávek po doučování. Ten, kdo si poptávku převezme jako první, tak ten jediný získá kontakt na studenta a může ho oslovit. Nikdo jiný.

Odměna za doučování se řídí podle typu poptávky, kterou jste převzali.
U Přímé poptávky, kdy Vás student přímo oslovil (poslal poptávku přímo Vám), si účtujete takovou cenu za doučování, jako máte uvedenou na svém profilu, plus cestovné.
U Volné poptávky, kdy jste si doučování převzali z nabídky, je odměna vždy 350 Kč a dojíždění zdarma (pro jednoho studenta, když byste doučovali více studentů najednou na jedné hodině, tak více - podle ceníku).

Cílem je zajistit dostupné doučování pro každého. Pokud tedy nechcete učit za 350 Kč/hod, stačí vyčkat a jistě Vás někdo časem osloví a bude akceptovat Vaši cenu.

A nyní ta nejméně populární informace z celého webu. My za to zprostředkování doučování, bohužel, něco chceme. Není to moc, ale i tak to leckoho může odradit. Na druhou stranu to co chceme, je méně oproti podobným webům. Za převzetí doučování chceme provizi (jednorázový poplatek). Provize může být od 50 do 400 Kč. Záleží to na předpokládaném počtu lekcí, které zadá student do objednávky a také to záleží na tom, jak dlouho už je poptávka po doučování nabízena.

Výhoda však je, že každou poptávku po doučování můžete převzít zadarmo a zaplatit můžete do 14 dnů. Za tu dobu můžete učit a zjistit, že nejsme žádní podvodníci (dříve unterwassermani) a že to tu opravdu funguje, jak je napsáno. Navíc, pokud by doučování nezačalo, tak Vám provizi vrátíme. Nebo pokud by bylo odučeno méně hodin, než jaká byla provize, vrátíme Vám odpovídající část provize. Výdělek z doučování je vždy několikanásobně vyšší, než provize a čím více učíte, tím je provize menší až se dá říci zanedbatelná proti výdělku. Vše je uvedeno v Pravidlech spolupráce (Obchodních podmínkách).

Za další výhodu pokládáme, že vše ostatní je zdarma. Tedy Váš profil se může veřejně zobrazovat, pokud budete chtít, jste vidět, můžete se propagovat a nic za to nechceme. Zdarma je i registrace, i autorizace. Neplatíte žádné další poplatky za odučené hodiny nebo procenta z výdělku.

Rádi bychom tu ještě vysvětlili, proč po Vás ty peníze vlastně chceme, když jsme jinak tak nenároční a skoro vše je zadarmo. Inu web hosting není zadarmo a reklama, propagace a shánění poptávek také ne. Váš "příspěvek" za převzetí doučování jde na provoz a zkvalitnění webu. Jsme jinak pracující zaměstnanci a tento projekt děláme pro radost a rádi bychom provizemi pokryli náklady s provozem spojené. Pochopitelně pokud bude příspěvků mnoho, rádi se staneme nepracujícími milionáři, přesto budeme web provozovat i nadále se stejným nadšením.

Stačí kliknout a stanete se lektorem.

chci doučování

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram