CENA VÝUKY

Pro poptávající je zprostředkování doučování zdarma. Poptávající platí přímo lektorovi pouze za odučené hodiny. Ceny se řídí podle typu poptávky. Ty jsou uvedeny níže.

Přímá poptávka

Cena: Určuje si lektor a je uvedena na jeho profilu

Poptávka se pošle jen těm lektorům, které si poptávající vybere ze seznamu lektorů. Cenu za doučování (případně i za dojíždění) si určuje lektor. Lektor může požadovat jen takovou odměnu za doučování a dojíždění, kterou měl uvedenou v profilu v době podání poptávky.

Výhoda přímé poptávky je, že si takto můžete vybrat lektora podle Vašich požadavků, ať už se jedná o cenu nebo kvalifikaci lektora.

Volná poptávka

Cena za 60 minut výuky. Dojíždění lektora je zdarma:

1 student ............... odměna pro lektora je 350 Kč

Zpravidla je požadováno doučování pro jednoho studenta. Pokud se však lekce účastní více studentů, lektorovi přísluší vyšší odměna podle přehledu níže. Výhodné je to však i pro studenty. Každý student zaplatí jen poměrnou část celkové odměny pro lektora.

2 studenti .............. odměna pro lektora je 450 Kč (za 1 studenta 225 Kč)
3 studenti .............. odměna pro lektora je 550 Kč (za 1 studenta 183,3 Kč)
4 studenti .............. odměna pro lektora je 650 Kč (za 1 studenta 162,5 Kč)
5 a více studentů ... cenu si určuje lektor

Poptávka se pošle všem lektorům, kteří daný předmět vyučují.

Výhoda volné poptávky je, že poptávku po doučování obdrží všichni lektoři, kteří daný předměty vyučují. Je větší šance najít lektora rychle a podle požadavků poptávajícího. Výhodou je i pevně daná cena za doučování. Dojíždění lektora je zdarma. Lektor nesmí požadovat více. Lektor musí respektovat Vaše podmínky a požadavky, které máte uvedeny v poptávce.

Alternativa

Cena: Určí poptávající v požadavcích v objednávkovém formuláři

Pokud Vám cenově nevyhovuje žádná výše uvedená varianta, je možné zadat Volnou poptávku a do požadavků uvést Vaši představu o ceně za doučování. Je pak na lektorech, zda Vaše požadavky budou akceptovat a poptávku přijmou.

Cílem projektu Doučímeto je zprostředkování doučování mezi studenty a lektory po celé České republice. Projekt se zaměřuje nejen na doučování školních předmětů, ale i na výuku různých aktivit provozovaných ve volném čase.
Platební brána ComGate
NÁŠ KONTAKT
DOUCIMETO.CZ
Ing. Bc. Ladislav Paclík, Ph.D.
Jarníkova 1884/1, 148 00 Praha 4

E-mail:
kontakt@doucimeto.cz
Tel.: +420 724 275 727
Twiter
Facebook
Instagram